Zelené potraviny

Mladý ječmen a chlorella pyrenoidosa

VŠE, CO JE POPSÁNO NÍŽE SE TÝKÁ POUZE PRODUKTŮ KTERÉ ODPOPÍDAJÍ TOP KVALITĚ.

Na trhu najdete mnoho značek, které neodpovídají možným účinkům, které zelené potraviny mají, neboť je jejich kvalita velmi nízká.

Pokud se chcete dozvědět o TOP značce NA SVĚTOVÉM TRHU, neváhejte se na mě obrátit pro prezentaci zdarma.
Principem a motem firmy je osobitý způsob komunikace a zákaznický servis. Osobní předávání informací a sdílení zkušeností.

Zde najdete pouze střípky informací. Důležitý je individuální přístup pro každého z nás  a je základem pro plné využití potenciálu zelených potravin nejen ve stavu nemoci, ale i zdraví.

Pokud projevíte zájem, kontaktujte mě a ráda vám zDARma předám vše potřebné nejen k užívání zelených potravin, ale i k obstarání těchto pokladů z přírody za nejnižší možnou cenu, což je v případě bezplatné registrace.

Proč si vybrat zelené potraviny právě této značky?

Dnešní doba nepodporuje kvalitu, ale kvantitu. Firma dbá na všechny faktory, které ovlivňují kvalitu a tím možný výsledek.

Výsledný účinek ovlivňují tyto faktory:

 • kvalita základní suroviny pro pěstování
 • samotný způsob pěstování (čistota vody, půdy, prostředí)
 • načasování a způsob sklizně
 • způsob zpracování
 • způsob skladování a distribuce
Text 4 zp

Důvody proč mít zelené potraviny ve svém životě?

 • Nízká obsahovost potřebných látek v potravě

  Odpověď najdete na svém talíři a při pohledu na nabídku v supermarketech.

  Kvantita nabízených potravin jde ruku v ruce s jejich kvalitou. Ta bohužel neodpovídá tomu, co ale naše tělo potřebuje k udržení si základních životně důležitých funkcí.

  I když dbáme na zdravě stravování, obsah potřebných látek rok od roku klesá.

  Švýcarská studie ukazuje tento značný pokles, a proto je nezbytné potřebné složky doplňovat do těla v podobě kvalitních doplňků, které mají schopnost v těle pracovat tak jako přirozeně se vyskytující látky.

  Minerály a vitamíny v potravinách

   

   

 • Schopnost těla využít potřebné látky

  Izolované jednotlivé látky tělo detekuje jako cizí a vyloučí je z těla dříve, než udělají to, co by případně měli. Provázanost jednotlivých látek v zelených potravinách zajistí nejvyšší vstřebatelnost, využitelnost a případné bezproblémové vyloučení bez možnosti usazení někde v těle.

 • Schopnost těla vylučovat nepotřebné látky

  Zanesené tělo není schopno přirozeně vylučovat odpadní látky. Základem je „vyčistit trubky“ a posilovat přirozené funkce našich orgánů a tím podporovat samouzdravovací procesy těla.

5x ANO zeleným potravinám

5x ano zp (1)
 • Prevence

  Zdravotní problémy souvisejí i s nedostatkem minerálů a vitamínů. Konzumací ječmene a chlorelly je možné řadě onemocnění předejít, již probíhající onemocnění zmírnit a v řadě případů dokonce vyléčit.
  Základem udržení si stavu zdraví je proto prevence. Nevystavovat tělo extrémům a umožnit mu mít schopnost udržet si v případě potřeby rovnováhu či se rychleji vrátit k normálu.

 • Výživa

  Tělo díky zeleným potravinám dostává vše, co potřebuje a tím nezažívá nutriční stres.
  Nedělá si zásoby a tím upravuje i HMOTNOST TĚLA.

 • Podpora těla i výkonu

  Pokud má tělo vše, všechny orgány fungují tak jak mají, a hlavně spolu spolupracují.
  Nevysilují se tím, co je oslabuje, ale přirozeně podporují to, co je potřeba posílit.
  Zvýší se tím potřebná energie pro výkon.

 • Detoxikace přirozená i potřebná

  Tělo potřebuje mít v kondici všechny detoxikační orgány (ledviny, játra, plíce, kůže, střeva), aby bylo schopno vylučovat vše, co již nepotřebuje. Zelené potraviny čistí buňky a podporují tělo v přirozené detoxikaci. Zbavují tělo toxinů a všech látek, které jsme přijali potravinami, vodou, ovzduším, běžnou kosmetikou, domácími prostředky, léky, očkováním atd. Jejich hlavní předností je schopnost odvádět škodliviny, toxiny, a především těžké kovy z těla.

 • Imunita

  Imunita sídlí ve střevech. Pokud bude náš mikro biom v pořádku, naše imunita také.

Úvod zelené potraviny

Výhody zelených potravin

 • Jednoduchost a trvanlivost
  Nejen pro přípravu doma, ale i na cesty.
 • Komplexnost a přirozenost
  Řasy a traviny tu byly tisíce let před námi. Podporují v nás informaci života a obsahují látky v přesných sloučeninách tak, jak je naše tělo potřebuje, aby bylo schopné všechny tyto látky využít.
 • Bio kvalita
  Čistota je hlavním a základem faktorem využití schopností zelených potravin čistit tělo.
 • Neobsahují lepek ani žádné přídavné látky

 

        Čtěte více PŘESAHY ZELENÝCH POTRAVIN

Co obsahují zelené potraviny

Text 2 zp (1)Kromě základních ucelených komplexů vitamínů a minerálů obsahují například:

CHLOROFYL nám zlepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran, popálenin a brání zánětům a infekcím. Díky němu dochází k lepšímu přenosu kyslíku, což zvyšuje výkon a brání vzniku infekčního prostředí.

ENZYMY. Všichni se rodíme s jakousi „enzymatickou bankou“, jejíž vyčerpání znamená smrt. Tepelně zpracované jídlo sice chutná, ale zároveň se chová jako pijavice. Vysává naše enzymatické zásoby. Proto je potřeba enzymy do organismu dodávat.

ANTIOXIDANTY chrání buňky a pleť před stárnutím a jsou přirozenou ochranou při slunění, které je velice důležité pro příjem Vit D. Antioxidanty v potravinách rostlinného původu snižují riziko onemocnění rakovinou a chronickými chorobami.“ 

RŮSTOVÝ FAKTOR CGF, který podporuje buněčný růst a obnovu tkání. 

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKUM si dokáže poradit se záněty, které nejsou na první pohled nijak znatelné. Tyto látky se podílejí na hojení ran nejen po operacích, ale pomáhají tělu s regenerací základních procesů.

Text 3 zp (1)

Léčitelé tvrdí: 

V zeleném barvivu je koncentrováno sluneční světlo a energie, která nám předává moudrost a lásku. Zelená hraje roli i při léčbě barvami, uklidňuje, harmonizuje a léčí tělo i duši. Zelená je barvou srdeční čakry, centra naší energie, a zelené potraviny tuto čakru posilují.

Firma kromě zelených potravin nabízí i POTRAVINY BAREVNÉ.

Jedná se o produkty opět v bio kvalitě a jedná se o 2 druhy ovoce a 2 druhy zeleniny. Brusinku, borůvku, řepu a mrkev. Svými účinky jsou nejvýznamnějšími zastupiteli ve zdravém fungování těla.

Text 1 zp (1)

Závěrem

Zelené a barevné potraviny jsou nedílnou součástí podpory zdraví a významně zvyšují kvalitu života. Nejen nás dospělých, ale i dětí, které toho pro svůj zdravý vývoj potřebují mnoho, a to už od chvíle početí.

Přímým zakoupením produktů nebo přes registraci ode mě získáváte poradentství v rámci zelených potravin ZDARMA. 

Chci si domluvit nezávaznou prezentaci ZDARMA

Firma nabízí nejen kvalitní produkty pro fyzické zdraví, ale nabízí i možnou spolupráci pro realizaci vašich snů. Pokud rádi pomáháte druhým, zajímá vás svět zdraví a vazby s přírodními procesy, trávíte rádi čas se stejně naladěnými lidmi, preferujete volnou pracovní dobu a chcete být pánem i co se výše vašeho výdělku týče, tak jste na správné adrese. 

Chci si domluvit sezení

Pomocí e-mailu online@zivotjakoduha.com, telefonu +420 608 924 878, nebo pomocí formuláře níže…

Kontaktní formulář

CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2024

Modrý fotka sukulentu kosmetika a péče o pleť post na facebook (4)

Bližší informace k akcím

K tématům jednotlivých přednášek tudy:  15.2.2024   7.3.2024   11.4.2024    9.5.2024  

Na přednášku 11.4. bude navazovat Kurz metamorfní techniky na který vás srdečně zvu a stejně tak na transformační Týdenní pobyt „Terapie na cestě“ v Itálii. Bude to jízda :-)

Registrace a rezervace na online@zivotjakoduha.com nebo na tel. číslech 608 924 878 

Registrace