FENOMÉM POTŘEBA OKAMŽITÉHO VÝSLEDKU

Sdílejte:


Tento článek souvisí nejen s užívám zelených potravin, ale potřeba okamžitého výsledku se objevuje i v mnoha dalších rovinách našeho života včetně výsledků při práci na sobě. Tak pokud patříte k těm, co o sebe nepečují a nechtějí pro sebe jen to nej, tak tento příspěvek zavřete a pokračujte ve své dosavadní činnosti. Mohli byste se totiž dozvědět něco, co by změnilo váš život, co by vás vytrhlo z vašeho stereotypního života a to vy určitě nechcete. Mohlo by vám být lépe a na tento stav nejste zvyklý.

Cítit se dobře je opravdu fenomén. Cítit se zle – ne dobře je stav, který většina z nás zná jako stav trvalý. Není moc příjemný, ale je známý, tudíž víme co od něj můžeme čekat. Tak proč bychom něco měnili že? A možná si ani neuvědomujeme, že je možné něco změnit. K lepšímu.

A teď k tomu okamžitému výsledku. Určitě vám neřeknu nějaké novoty a nějaká moudra. Jen ze zkušeností vám povím, jak to je a jak to chodí s tou naší ne/trpělivostí, která s tím vším souvisí.

 Chceme vše HNED.

Chceme hned vědět jak něco dopadne, co nám to přinese, chceme už být hubení a to jsme se cvičením začali pouze v hlavě, se změnou stravy ani nemluvě. I orgasmus chceme dosáhnout co nejrychleji a tak se té nahromaděné energie chceme zbavit co nejrychleji ve snaze dojít ke slasti. Naše uspokojení však trvá pouhý okamžik a my jsme tam, kde jsme byli. Neuspokojení.

Now-or-never-neon-sign-g839a6ae10_1280

Pokud totiž člověk nejde do hloubky a je jedno jaké roviny života se to týká, tak výsledek nemívá trvalejší efekt.

 Ze stejného důvodu dosáhnout očekávaného výsledku hned, saháme po chemických lécích, ve snaze si pomoci co nejrychleji bez hlubšího zastavení a pochopení proč nemoc přišla. A co vlastně očekáváme? Pouze jedno. Okamžité vyřešení problému.

 Chemie  nám skoro okamžitě uleví od bolesti fyzické i duševní, od nepříjemných příznaků všeho druhu jako je svědění, pálení, řezání, dokonce i růst- čehokoliv, který také bolí, no prostě od toho, co je nám nepříjemné a co nechceme prožívat.  Kdo by taky chtěl trpět. Tak spolkneme zázračnou pilulku co to napraví. Napraví? No to asi ne. Potlačí, to je to správné slovo. A to slovo P O T L A Č Í  přesně znamená sílu a tlak. V tomto případě zatlačení někam hlouběji. Tzn., že ono to něco, co nás tak trápilo vlastně nezmizí,  jen se to někam schová. A na to něco, někde, se nabalují další a další potlačené a uspané příznaky, až se z toho po letech vyklube chronická nemoc nebo akutní stav, který vyžaduje akutní zákrok. V nejhorším případě odejmutí určitého orgánu.

Pokud to dojde tak daleko, tak už je opravdu pozdě. Ano budu apelovat na PREVENCI. Sama jsem si prošla peklem a to doslova a tak vím o čem mluvím a proč je prevence tou nejdůležitější věcí v péči o své zdraví a sebe. Pár orgánů a nebo jejich částí už mi chybí a já se snažím podporovat to, co mi zůstalo. Dnes již chápu souvislosti v těle a samozřejmě si uvědomuji i důležitost propojení  psychiky s tělesnou schránkou člověka.

Co se zelených potravin týče, tak od nich rozhodně nečekejte efekt „teď hned a okamžitě“.  Často slýchám od klientů, potřeboval/a bych, aby to mělo efekt hned, aby mi to doma věřili a taky je užívali,… . Chci pro ně přeci to nejlepší.

Ano u některých opravdu vyčerpaných jedinců zafungují jako injekce adrenalinu, ale po čase se stav zase zhorší, což je v tomto případě pozitivní. Ano, je to super a nezbláznila jsem se :-). Tělo se začíná zbavovat všeho, co mu překáží ke správné funkci. Toxiny, těžké kovy, paraziti a přebytečný tuk, což potěší zejména ženskou část populace :-). Tak jako je v životě vše pomíjivé a netrvá věčně, stejně tak i stav čištění pomine a tělo začne cítit velkou úlevu. Rozhodně nad přísunem živin, vitamínů, minerálů  zaplesá hned a se všemi dalšími potřebnými látkami je schopné, se s tím co v těle nemá co dělat vypořádat. 

Zelenáči – sladkovodní řasa chlorella a mladý ječmen dokáží v těle k životu probudit i ty orgány, které už byly tak zvaně na odpis. Tak než přejdete k radikálním řešením, tak se na chvíli zastavte a rozhlédněte se kolem sebe, zda existuje i něco jiného než skalpel.

Je popsáno mnoho příběhů a když říkám mnoho, tak opravdu mnoho, kdy mnohokrát došlo k záchraně orgánu a tím k odvracení nenahraditelných škod.

Chceme být zdravý a to trvale, ale tělu dodáváme jen samé náhražky potřebných látek. Tak co bychom od něj chtěli. Dává nám jen to, co mu dáváme my sami. Tak zkusme něco ve svém životě změnit a dát tak sami sobě najevo, že nám na nás zaleží a máme se rádi.

 Zelené potraviny jsou jednoduchým řešením a zároveň skvělou investicí do sebe.

Stačí se jen rozhodnout, jako já, že se chcete uzdravit a to trvale. Něco ve svém životě změnit. V těle, ale i v mysli a na duchu. Zelenáči čistí i energetickou rovinu. Prostě nás zbavují „bordelu“ na všech úrovních.

Tak přeji jasnou mysl i zrak, ať vidíme to, co je opravdu důležité.

A.I.@

CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2024

Modrý fotka sukulentu kosmetika a péče o pleť post na facebook (4)

Bližší informace k akcím

K tématům jednotlivých přednášek tudy:  15.2.2024   7.3.2024   11.4.2024    9.5.2024  

Na přednášku 11.4. bude navazovat Kurz metamorfní techniky na který vás srdečně zvu a stejně tak na transformační Týdenní pobyt „Terapie na cestě“ v Itálii. Bude to jízda :-)

Registrace a rezervace na online@zivotjakoduha.com nebo na tel. číslech 608 924 878 

Registrace