Terapie a konzultace

Terapie je cenný způsob, jak poznat a pochopit sebe sama.

Rozumět svým emocím, svým reakcím stejně tak i svým potřebám.

Uvolnění uvězněných emocí dává možnost získat nejen vládu nad svým životem, ale získat spoustu energie, která se dá nasměrovat tam, kam chceme.

Terapie je způsob, jak poznat všechny barvy duhy a prožívat je ve svobodě ve svém životě.

Těším se na Vás při terapiích, co jdou k podstatě.

Jak sezení probíhá?

Thumbs-up-g816bc4e8d_1280Nejprve si spolu popovídáme. Povíte mi, jaký život vlastně vedete a co všechno tvoří váš život, protože i bolavá záda nejsou jen o fyzickém těle a špatném pohybu, který mi natáhl nějaký sval či vaz, ale je o vzájemném propojení těla a mysli, emočního prožívání a rovnováze či právě nerovnováze v těchto rovinách.

Neprožitých emocí, zasunutých křivd a pocitů viny, tlaku, který na sebe vyvíjíme v očekávání, že pak od druhých dostaneme právě to, co chceme.

Postupně pak spolu budeme prozkoumávat ta slepá místa, která spí a která potřebujeme probudit, aby se vše uvedlo do rovnováhy.

Mým záměrem je, abyste ke mně chodili z důvodu prevence a psychohygieny, ne dokola řešit bolavá záda či emoční bolesti. Cesta uzdravení je možná, záleží jen na rozhodnutí do toho jít.

Jsem tu, abych Vám s tím pomohla a podpořila Vás v nelehkých procesech, které přijdou, ale změna je možná. Víra v to, je zásadní.

Kombinuji techniky a typy terapií, o kterých se můžete dozvědět více v sekci Služby. Některé z technik tam nenajdete, neboť popisovat vše co jsem si osvojila za ta léta by bylo příliš slov. Rozhodně do toho patří práce s dechem viz mé pobyty či semináře, práce s emocemi, volná asociace, soucitné naslouchání a další.

Témata, kterými se do hloubky zabývám jsou:

  • Vztahy
  • Práce s emocemi
  • Práce s traumatem
  • Stav zdraví a stav nemoci
  • Osobní rozvoj
  • Komunikace

 S jakými technikami pracuji a co nabízím najdete v sekci služby.

Chci si domluvit sezení

Pomocí e-mailu online@zivotjakoduha.com, telefonu +420 608 924 878, nebo pomocí formuláře níže…

Kontaktní formulář

CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2024

Modrý fotka sukulentu kosmetika a péče o pleť post na facebook (4)

Bližší informace k akcím

K tématům jednotlivých přednášek tudy:  15.2.2024   7.3.2024   11.4.2024    9.5.2024  

Na přednášku 11.4. bude navazovat Kurz metamorfní techniky na který vás srdečně zvu a stejně tak na transformační Týdenní pobyt „Terapie na cestě“ v Itálii. Bude to jízda :-)

Registrace a rezervace na online@zivotjakoduha.com nebo na tel. číslech 608 924 878 

Registrace