Služby

Co nabízím – pár slov před společným setkáním

Věnuji se práci poradce v oblasti změny životního stylu, sebe prožívání, léčby traumatu a osobního růstu od roku 2014 a z osobní zkušenosti vím, že je potřeba k tělu přistupovat holisticky. Jde o celistvý přístup ve stavu zdraví i nemoci. Neoddělovat tělo od duše a mysli. Věnovat se fyzickému tělu a neopomenout ani psychickou stránku, stejně tak způsob nastavení svého mozku. Proto jsem si z toho všeho, co jsem se léta učila a hlavně praktikovala, vybrala témata, která na sebe navazují. Jedna složka se propojuje s těmi ostatními a navzájem se doplňují a synergicky podporují.

Proto u mě nehledejte přístup, který znáte z jiných center či klasické psychoterapie.

Ke každému přistupuji individuálně, a i když používám ke své práci stejně známé nástroje, jako je rozhovor, práce se slovem, práce s emocemi, s traumatem, zapojuji je do terapie a péče o sebe všechny v pořadí, který je pro daného nejvhodnější.

Celý výsledek terapie, ale stále závisí na každém z vás. Jak moc se do naší spolupráce zapojíte a jak to s tou péčí o sebe a změnou života, změnou pohledu na sebe a vnímání světa kolem nás myslíte vážně. V tom se totiž bude odrážet celý výsledek a užitek pro váš život.

Článek pro všechny, kteří se chystají mě navštívit

Rezervovat sezení

Chci si domluvit sezení

Pomocí e-mailu online@zivotjakoduha.com, telefonu +420 608 924 878, nebo pomocí formuláře níže…

Kontaktní formulář

CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2024

Modrý fotka sukulentu kosmetika a péče o pleť post na facebook (4)

Bližší informace k akcím

K tématům jednotlivých přednášek tudy:  15.2.2024   7.3.2024   11.4.2024    9.5.2024  

Na přednášku 11.4. bude navazovat Kurz metamorfní techniky na který vás srdečně zvu a stejně tak na transformační Týdenní pobyt „Terapie na cestě“ v Itálii. Bude to jízda :-)

Registrace a rezervace na online@zivotjakoduha.com nebo na tel. číslech 608 924 878 

Registrace