Ceník

Zásady docházky a storno podmínky

Vážení klienti, v rámci respektování vlastního rozvrhu dne, týdne a života a stejně tak i toho mého, Vás tímto vyzývám a žádám k dodržování následujících podmínek a zásad docházky.

Vše si tvoříme sami a vše je naše svobodná volba a v našem zájmu je žít svůj život vědomě v každé situaci s ohledem na vše co s ním souvisí. Každý máme svůj časový rozvrh dne a je na nás, abychom se učili respektu k sobě i druhým.

  • DODRŽUJTE PROSÍM ČAS PŘÍCHODU NA SVÉ SEZENÍ A PŘICHÁZEJTE VČAS
  • DOMLUVENÝ ČAS JE ČAS ZAČÁTKU SEZENÍ
  • POKUD SE ZPOZDÍTE OBÍRÁTE O ČAS SAMI SEBE

Vstupní konzultace : 1800 Kč / 60-90 min

Jednotná cena následného sezení: 2000 Kč / 70 – 90 minut

Každá další započatá půl hodina 700 Kč

Zvýhodněný balíček* 3 sezení za 5400 Kč (1 sezení 1800,-)

*Platnost balíčku jsou 3 měsíce.

 

VSTUPNÍ KONZULTACE – rozhovor je důležitou a nedílnou součástí každé terapie. Nejen ke zjištění zdravotních potíží, nahlédnutí do životního stylu a osobního příběhu přicházejícího, ale i k navázání vztahu s terapeutem/průvodcem, který je základním mostem k úspěšnému řešení jakéhokoliv problému. Proto je vstupní konzultace zahrnuta jako první setkání před každým druhem terapie a rozhovor jako takový je nedílnou součástí každého dalšího sezení.

Cena sezení se odvíjí od délky sezení bez ohledu na zvolený typ terapie nebo tématu sezení.
Délka sezení závisí na tématu, nastavení klienta a samotném procesu při sezení.

Podrobné informace k technikách najdete v úvodním přehledu.

Konzultace i terapie včetně metody PSYCH-K je možné uskutečnit i ONLINE. Výsledek je plnohodnotný jako při osobním setkání.

Storno podmínky

  • V případě prvního sezení je podmínkou zaslání zálohy ve výši 1000 Kč, která v případě zrušení sezení méně než 24 hod propadá. Zasláním částky na účet si rezervujete svůj termín sezení. Č.ú vám bude sděleno při domluvě termínu.
  • Pokud nebudete moci na sezení přijít, je potřeba jej zrušit 24 hod před realizací sezení. Pokud dojde ke zrušení sezení později, klient hradí částku v hodnotě  1000,- Kč a platbu provede na sdělený účet.
  • V případě, kdy využíváte služby přes dárkový POUKAZ, kdy je částka již uhrazena, se v případě zrušení sezení méně než 24 hod před realizací sezení odečte částka v hodnotě 1000 Kč.

Chci si domluvit sezení

Pomocí e-mailu online@zivotjakoduha.com, telefonu +420 608 924 878, nebo pomocí formuláře níže…

Kontaktní formulář

CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2024

Modrý fotka sukulentu kosmetika a péče o pleť post na facebook (4)

Bližší informace k akcím

K tématům jednotlivých přednášek tudy:  15.2.2024   7.3.2024   11.4.2024    9.5.2024  

Na přednášku 11.4. bude navazovat Kurz metamorfní techniky na který vás srdečně zvu a stejně tak na transformační Týdenní pobyt „Terapie na cestě“ v Itálii. Bude to jízda :-)

Registrace a rezervace na online@zivotjakoduha.com nebo na tel. číslech 608 924 878 

Registrace