SPOKOJENÁ MÁMA = SPOKOJENÉ DÍTĚ

Sdílejte:

Nebo naopak? Co je přednější?

Někdy se tato rovnice zdá jasná, kdy potřeba dítěte je v těchto případech na prvním místě, a tak se mnohdy stává a je to nevyhnutelné, aby potřeba maminky šla na nějakou chvíli stranou. Jenže, pak je nespokojená máma a nešťastní jsou dva, takže jak z toho ven?

Baru

Proto vždy pracuji jak s maminkou, tak s miminkem. To, že je dítě neklidné přes den, má tenzi v celém těle nebo naopak pláče jen v noci, kdy není přilepeno na mamince, i když spí vedle ní a jeho pohyby končetin i celého těla naznačují, že bojuje, ukazuje na něco, co se odehrává v jeho systému. Na to reaguje maminka pochybami o sobě, je vyčerpaná a ztrácí sílu i naději na změnu.

Pokud je postaráno o vše, co miminko potřebuje včetně citového nasycení, a přesto je neklidné či v tenzi, jeho prožívání nepohody začalo v době, kdy bylo u maminky v bříšku či v době průběhu porodu.

V práci jak s maminkou, tak s miminkem využívám dva přístupy práce s tělem, emocemi, myslí. Nejvhodnější způsob řešení, tedy jakou metodu použít, stejně tak koho ošetřit jako prvního testujeme svalovým testem odezvy těla (kineziologie – nauka o svalech). Je to způsob, kdy míra napětí či uvolnění ve svalech nám dává odpovědi na stav těla bez ohledu na to co si myslí a vyhodnocuje hlava.

V prvním případě jde o Metamorfní technika. Celá tato technika je podložena psychologickým schématem, který ukazuje na spojitost mezi obdobím v těhotenství a vývojem po narození. První trimestr odpovídá věku po narození od 0–6 let, druhý trimestr pak období 6-12 let a třetí období 12-18 let. 

Pokud se tedy potíže objeví po porodu či celkově do věku 6 let jedná se o nesoulad v prožívání v prvním období těhotenství.  Dochází k narušení, či zastavení vývoje vlivem emocionálního napětí, které se přenášelo z matky na dítě.

Stepánka

V druhém případě se jedná o metodu PSYCH-K , kdy se zaměřujeme na uvolnění napětí z toho, co prožívá nejen miminko, ale i maminka. Jedná se o práci s podvědomými vzorci a transformaci stresu z dané události. Dochází ke změně na buněčné rovině a jde o změnu toho co cítím a prožívám (negativní náboj), na to, co chci cítit a prožívat. (pozitivní náboj).

Výsledkem je uvolnění kolujícího stresu v těle, celkového uvolnění těla a otevírá se potenciál pro změnu v realitě.

Zní to jako scifi, ale je to skutečná pomoc podložena vědeckými poznatky o fungování naší buněčné paměti a následném přepisu těchto informací.

Chce to zažít a tím nechci přivolávat potíže malých miminek či jejich maminek, ale tímto způsobem lze řešit nespokojenost v životech dospělých ať už pochází z jakékoli roviny bytí.

Hodně spokojenosti všem a Láskyplného objetí.

A.I.@

PRÁVĚ PROBÍHÁ

Modrý fotka sukulentu kosmetika a péče o pleť post na facebook

Skupinová práce / přepisy našich přesvědčení
více ZDE SKUPINOVÁ PRÁCE/ PŘEPISY NAŠICH PŘESVĚDČENÍ POMOCÍ METODY PSYCH-K 2024/2025

 

REGISTRACE